Arbex Services :: Praca w Holandii :: Oferty pracy za granicą :: Holandia

DLA HOTELI

 

Studium przypadku

Sprawdź jak to działa

Partnerstwo z Arbex Services
optymalizacja kosztów

Firma Arbex Services świadczy usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, a także doboru odpowiedniego personelu i rekrutacją pracowników do pracy w hotelach.

 

Opis Klienta:

 
Naszym klientem jest pięciogwiazdkowy hotel renomowanej, międzynarodowej sieci hotelarskiej. Obiekt posiada 300 pokoi i zatrudnia 25 pracowników housekeepingu.

 

Problematyka:

 
Celem nadrzędnym Klienta jest ograniczenie rotacji pracowników pracujących na stanowiskach pokojówki. Absencja personelu spowodowana jest niestawianiem się w pracy, natomiast przyczyną rotacji jest brak kwalifikacji pracowników. W konsekwencji koszty związane z pozyskiwaniem nowych pracownikówi i ich szkoleń jest bardzo wysoki. Występuje konieczność optymalizacji kosztów.


Klient oczekuje od Arbex Services przeprowadzenia rekrutacji pracowników, posiadających wiedzę na temat wymogów i warunków pracy w hotelu. Ponadto Klient chce zlecić obsługę kadrowo-płacową.


Rozwiązanie:


Pełna analiza prac związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników w hotelu oraz stała współpraca z kadrą zarządzającą działem housekeepingu. Analiza bieżącej wielkości zatrudnienia i optymalizacja w stosunku do aktualnych i planowanych rezerwacji w hotelu.


Dostarczanie wykwalifikowanych pracowników w liczbie odpowiadającej aktualnemu obłożeniu w obiekcie hotelowym.


Możliwość natychmiastowego zgłoszenia zapotrzebowania na dodatkowy personel do Arbex Services.


Optymalizacja kosztów związanych z procesem rekrutacji 

 

Współpracujemy z najlepszymi

Zaufanie budowane latami