Stanowisko pracownika porządkowego - Praca w hotelach - Praca za granicą - Praca w Holandii

DLA KANDYDATÓW

 

Opis stanowisk

Rób to co lubisz

Wybierz swoją ścieżkę
kariery.

Zapoznaj się z poniższymi opisami stanowisk pracy w hotelarstwie. Im więcej wiesz na temat specyfiki poszczególnych opcji, tym łatwiej będzie podjąć Ci decyzję o wyborze odpowiedniej ścieżki zatrudnienia.

 Public Area

Pracę na stanowisku pracownika porządkowego tzw. Public Area zajmują przede wszystkim mężczyźni. Praca na tym stanowisku polega na dbaniu o porządek w ogólnodostępnych obszarach hotelu. W zakres obowiązków wchodzi zarówno utrzymywanie porządku w holu, recepcji, restauracji, windach, ogólnodostępnych toaletach,  na korytarzach, klatkach schodowych, jak również utrzymanie porządku w zewnętrznym obszarze przyhotelowym.
 
Pracownicy Public Area muszą być przygotowani na bycie elastycznym w zakresie otrzymywanych zadań do wykonania. W obrębie wykonywanych czynności znajduje się między innymi układanie gazet na stojakach, opróżnianie popielniczek, odkurzanie, ścieranie kurzu, obsługa maszyn polerujących podłogi marmurowe i wiele innych. Często pracownicy Public Area pomagają w pracy personelowi odpowiedzialnemu za przygotowywanie pokoi dla gości hotelowych poprzez przywożenie na piętra pościeli, czy ręczników.
 
Praca na tym stanowisku wiąże się z wykonywaniem pracy zmianowo, zgodnie z grafikiem pracy.
 
Sprawdź aktualne oferty pracy na tym stanowisku. Kliknij Oferty pracy i dowiedz się więcej.

ikona adres 50-020 WROCŁAW ul. Piłsudskiego 74/311

ikona telefon telefon wrocławski 71 724 51 06

ikona zegarek9 - 16 Pon - Pt

ikona adres 31-011 KRAKÓW Pl. Szczepański 5 (pokój 109)

ikona telefon telefon krakowski 12 346 11 15

zegarek9 - 17 Pon - Pt