Stanowisko pomocnika sprzątającego - Praca w hotelach - Praca za granicą - Praca w Holandii

DLA KANDYDATÓW

 

Opis stanowisk

Rób to co lubisz

Wybierz swoją ścieżkę
kariery.

Zapoznaj się z poniższymi opisami stanowisk pracy w hotelarstwie. Im więcej wiesz na temat specyfiki poszczególnych opcji, tym łatwiej będzie podjąć Ci decyzję o wyborze odpowiedniej ścieżki zatrudnienia.

 Linen

Pracownik na stanowisku Linnen jest odpowiedzialny za obsługę maszyn piorących, w których pranę są takie rzeczy jak: ręczniki, pościel, ubrania gości hotelowych, uniformy personelu a czasami także zasłony, obrusy, czy narzuty na łóżka. Dodatkowo pracownik na tym stanowisku zajmuje się doraźną naprawą, prasowaniem i wydawaniem uniformów innym pracownikom hotelu. Jest również do dyspozycji gości w razie potrzeby dokonania szybkiego prania na życzenie.
 
Sprawdź aktualne oferty pracy na tym stanowisku. Kliknij Oferty pracy i dowiedz się więcej.

Pracownik na stanowisku Linnen jest odpowiedzialny za czyste pranie, czyli ręczniki i pościel, ale także ubrania gości hotelowych i uniformy personelu. Dodatkowo pracownik na tym stanowisku zajmuje się doroźną  naprawą ubrań, prasowaniem, wydawaniem uniformów innym pracownikom hotelu. Jest również do dyspozycji gości w razie potrzeby dokonania szybkiego prania na życzenie.

ikona adres 50-020 WROCŁAW ul. Piłsudskiego 74/311

ikona telefon telefon wrocławski 71 724 51 06

ikona zegarek9 - 16 Pon - Pt

ikona adres 31-011 KRAKÓW Pl. Szczepański 5 (pokój 109)

ikona telefon telefon krakowski 12 346 11 15

zegarek9 - 17 Pon - Pt