Stanowisko housemana - Praca w hotelach - Praca za granicą - Praca w HolandiiPracownicy hotelu odpowiedzialni za przygotowywanie pokoi dla gości hotelowych mają

DLA KANDYDATÓW

 

Opis stanowisk

Rób to co lubisz

Wybierz swoją ścieżkę
kariery.

Zapoznaj się z poniższymi opisami stanowisk pracy w hotelarstwie. Im więcej wiesz na temat specyfiki poszczególnych opcji, tym łatwiej będzie podjąć Ci decyzję o wyborze odpowiedniej ścieżki zatrudnienia.

 Houseman

Pracownicy hotelu odpowiedzialni za przygotowywanie pokoi dla gości hotelowych mają do dyspozycji na piętrach pomieszczenia służbowe, w których magazynowane są ręczniki, pościel, kosmetyki oraz inne akcesoria, które codziennie są w pokojach wymieniane. 
 
Osoba pracująca w charakterze pomocy sprzątającej na stanowisku Houseman’a odpowiedzialna jest za bieżące uzupełnianie wyposażenia tych magazynków. W niektórych hotelach stanowisko to włączone jest w zakres obowiązków Pracownika Public Area.
Ponadto Houseman odpowiedzialny jest za dostarczanie i odbieranie z pokoi łóżeczek dziecięcych, czy rozkładanych łóżek dodatkowych a także odbieranie od pokojówek brudnej bielizny pościelowej, oraz ręczników. Praca Houseman'a wiąże się z kontaktem telefonicznym z przełożonymi, w związku z czym konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego.
 
Sprawdź aktualne oferty pracy na tym stanowisku. Kliknij Oferty pracy i dowiedz się więcej.

ikona adres 50-020 WROCŁAW ul. Piłsudskiego 74/311

ikona telefon telefon wrocławski 71 724 51 06

ikona zegarek9 - 16 Pon - Pt

ikona adres 31-011 KRAKÓW Pl. Szczepański 5 (pokój 109)

ikona telefon telefon krakowski 12 346 11 15

zegarek9 - 17 Pon - Pt