O firmie - Arbex Services

O FIRMIE

 

Arbex Services

Specjaliści branży hotelarskiej

w kilku słowach
o Arbex Services

Na rynku polskim działamy prężnie od początku 2007 roku i od początku istnienia firmy związani jesteśmy z branżą hotelarską. Rekrutujemy personel do najlepszych i najbardziej znanych hoteli na terenie Amsterdamu. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat dało nam wiedzę i umiejętności, które pozwalają na szybką i skuteczną realizację zadań.


Zawsze zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi kandydatami jak również klientami, opierającą się na wzajemnym zaufaniu, szacunku i najwyższym poziomie świadczonych usług. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i rzetelności, staliśmy się cenionym partnerem zarówno dla firm, z którymi współpracujemy jak i osób, którym pomagamy w znalezieniu zatrudnienia.

Jesteśmy właścicielem coraz bardziej rozpoznawalnej i cenionej marki paracawhotelach.pl. Strona jest skutecznym narzędziem rekrutacyjnym opartym na materiale edukacyjnym jak i nowoczesnym systemie aplikacji online. Staramy się, aby kontakt z nami był szybki, łatwy i przyjemny.


Jeśli interesują Cię oferty pracy zapraszamy do zapoznania się z działem Dla Kandydatów. Otrzymasz informacje na temat oferowanych przez nas stanowisk pracy, ofert pracy, a także masz możliwość zapoznania się z wybranymi wypowiedziami naszych pracowników oraz najczęściej zadawanymi pytaniami. Na koniec złóżswoją aplikację online, a my zajmiemy się resztą.


Jeśli jesteś przedstawicielem przedsiębiorstwa hotelowego zapraszamy do działu Dla Hoteli. Zapoznasz się z zakresem naszego działania, mogąc dostosować model współpracy do swoich oczekiwań. W celu kontaktu z nami przejdź na stronę Kontakt dla Hoteli i wypełnij formularz online.

Współpracujemy z najlepszymi

Zaufanie budowane latami